infolinia: 517 786 417
sato

Informacje o nas

Ideą strony termotransferowe.pl jest zaspokojenie potrzeb Klientów przez sprzedaż materiałów i urządzeń do druku termotransferowego.
Nasze przedsiębiorstwo specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych białych i kolorowych na roli oraz w formacie arkuszy A4 i A5.

Bogatą ofertę dodatkowo uzupełniamy poprzez konfekcjonowanie taśm termotransferowych różnych typów. Wiedza, doświadczenie i zapał pozwalają nam na szybką reakcję i krótkie terminy realizacji. Jesteśmy w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom Klientów z pomocą rozbudowanego parku maszynowego. Drukujemy w technologi fleksograficznej UV do 8 kolorów.
Nasz dział graficzny gotów jest na tworzenie projektów zgodnie z wytycznymi Klienta, jak również może zapewnić, że produkt wyróżni się na półce dzięki odświeżonej szacie graficznej.

Nasi dostawcy surowców oraz urządzeń to renomowane marki w branży. Zapewniamy przez to bardzo wysoką jakość produktów i powtarzalność dostaw przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.
Jesteśmy autoryzowanym partnerem biznesowym SATO. Zapewniamy obsługę serwisową urządzeń. Dodatkowo w ofercie posiadamy części do większości drukarek etykiet.
Nasz zespół specjalistów chętnie doradzi Państwu przy wyborze odpowiednich produktów. W przypadku pytań prosimy o kontakt.